CRI

CRI
Dünya çapında etçi ve sütçü ırk yetiştiricilerine üstün genetikleri sunmaya görev edinmiş dünyanın "1" numaralı suni tohumlama firmasıdır.

CRV

CRV
Dünyanın en büyük suni tohumlama kuruluşlarından biridir. Yılda yaklaşık 340 genç boğa test etmektedir.

Genes Diffusion

Genes Diffusion
Endüstrideki yenilikleri yakından takip eden ve genetik gelişmeleri uygulayan yapısı ile yetiştiricilere 50 yıldan fazla zamandır hizmet vermektedir.

Sprayfo

Sprayfo
Sprayfo 1958 yılından beri buzağı mamaları üreten ve ürünleri dünya çapında 60 ülkeye yollayan bir kuruluştur.

New Generation

New Generation
Brown Swiss ineklerimizde yağ, süt ve protein artışını sağlayarak yüksek kazancın kapısını dış görünüş özelliklerini de iyileştirerek aralayacaksınız.

Super Brown

Super Brown
Super Brown boğalarıyla yüksek süt verimi, yağ ve protein artışı, ayak,bacak ve meme yapısında önemli gelişmeler kaydedeceksiniz.

Bayern Genetik

Bayern Genetik
Sürüsüne hem et hem süt yönünden değer katmak isteyen Simmental yetiştiricilerinin 1.tercihidir. 1953 yılından beri hizmet veren Alman firmasıdır.

MVE

MVE
MVE ; Sıvı azot tankları, uzun süreli depolama ekipmanları konusunda hizmet veren şirketler arasında önde gelenidir.

Jura Betail

Jura Betail
Kooperatif, düvelerinin ve ineklerinin tohumlamasını, ırk seçimlerini ve hayvan satışlarını kooperatife emanet eden 1000’den fazla yetiştiricinin bir araya gelmesiyle 1948 yılında çalışmalarına başlamıştır.

Viking Genetics

Viking Genetics
Firma; Ulusal inek data sistemleri, fertilite, mastit dayanıklılığı, doğum kolaylığı, ayak kalitesi, dış görünüş gibi özelliklere göre seçme şansı verir.

Belgian Blue Group

Belgian Blue Group
Hedefi, üreticilerin hayvan ıslahı karlılığını artırmak olan BBG, Belçika mavisi pazarının %90'ına sahip olmakla birlikte dünya lideridir.

Urban

Urban
Urban, 1984'ten beri buzağılar için, besleme sistemleri ve mama istasyonları üretmektedir. CalfMom sistemleriyle beslenen buzağılar daha sağlıklı ve daha güçlüdür. Buzağı ölüm oranları çok düşüktür. Buzağılara verilen bu erken destek sayesinde hedeflediğiniz yüksek süt verimine ve yaşam performansına ulaşabilirsiniz.