NRM 2017

DEMSA GENETİK AİLESİ ALL HOLLAND DAIRY SHOW 2017’YE KATILIM GERÇEKLEŞTİRDİ

30 Haziran – 1 Temmuz 2017 tarihlerinde Hollanda’da gerçekleşen NRM Fuarı’nda DEMSA GENETİK ailesi yer aldı.

Fuar boyunca; Hollanda’nın bir çok ünlü çiftliğinden yarışmalara katılan, partnerimiz CRV’nin yönetiminde olan geleceğin şampiyonları boğaların eşsiz kızları show boyunca göz doldurdu.

Sizlere, yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunabilmek için katıldığımız CRV, Sprayfo ve NEDAP yönetimindeki eğitimlerde ; Ruminant Besleme Uzmanı Sayın Teun SCHUURKAMP’ın yönetiminde,  buzağı bakım besleme, Sprayfo Buzağı Mama’ları ile “ LifeStart Programı ”nın avantajları teknik bilgiler toplantısıyla DEMSA GENETİK ekibine sunuldu. Dünya’daki şampiyon kan hatlarının öncüsü CRV firmasının Türkiye bölge sorumlusu Veteriner Hekim Sayın Fokko ALDERSHOFF, CRV Match eğitimi ile güncel bilgileri bizlerle paylaştı.
Sürü yönetiminde kızgınlık takip sistemi ve sağlık uyarıları ile fark yaratan NEDAP’la Türkiye bölge sorumlusu Veteriner Hekim Sayın Rana HUSSAIN yönetiminde, ineklerin doğal davranışları ve kızgınlık faaliyetleri üzerine teknik bilgiler tartışıldı.

Fuar boyunca güncel yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etme fırsatını yakalayan DEMSA GENETİK ekibi, 18 yıldır sürdürdüğü başarısıyla sizlerle …

 

“ İyi genetik mutluluktur … ”

Yazdır
Demsa Genetik