12. AgroExpo Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın Kalbi Demsa Genetik’de attı

12.ULUSLARARASI TARIM VE HAYVANCILIK FUARI

19-22 Ocak 2017 tarihlerinde gerçekleşen 12.Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda siz değerleri konuklarımızla ve deneyimli ekibimizle yer almanın onurunu yaşadık.

Ruminant Besleme Uzmanı Sayın Teun SCHUURKAMP’ın yönetiminde, katılımcılarımıza buzağı bakım besleme hakkında detaylı bilgiler aktarırken, Sprayfo Buzağı Mama’ları ile “ LifeStart Programı ”nın avantajları teknik bilgiler ışığında gözler önüne serildi.

Fuar boyunca; 7’den 77’ye bir çok katılımcının kolaylıkla test edebildiği, kolay kullanım avantajları ve kalitesi ile göz dolduran URBAN Otomatik Buzağı Besleme Sistemleri, teknik sorumlular Jessica Von der KAUS ve Manuel SCHIERITZ tarafından tanıtıldı.

Chart Industries firmasından Zsuzsanna GREEN’in standımıza yaptığı kısa ziyarette katılımcılara sperma tanklarının ideal kullanımın hakkında bilgilendirmeler sunuldu.

Siz değerli katılımcıların ilgi gösterdiği 2017’nin Genetik Şampiyonları CRI – CRV – Genes Diffusion – Bayern Genetik –Jura Betail – New Generation – Super Brown – Belgian Blue – Viking Genetics Boğaları , Geleceğin Süt İneklerinin ALTIN FORMÜLÜ SPRAYFO , çiftliğinizin Otomatik Besleme Uzmanı URBAN, Kızgınlık Takipte Yüksek Hassasiyet ve Sağlık Uyarısı farkıyla NEDAP, Kolostrumun Koruyucusu ve Yöneticisi COLOQUICK, Silajın daha az kayıp daha çok kazançla yaratıcısı SIL-ALL  ve bir çok hizmetimizle sizlerle bir arada daha nice fuarlara …

“ 18 yıldır çizgimiz aynı … ”

Yazdır
Demsa Genetik