Kalvolac

Kalvolac
Kalvolac, hayvan beslemede alanındaki 50 yıllık tecrübe ile "en kaliteli" buzağı mamaları konseptiyle üretilen ve dünya çapında 60'dan fazla ülkeye ile ihraç edilen bir markadır.

GENEX

GENEX
Tüm Dünyadaki, etçi ve sütçü ırk yetiştiricilerine "üstün genetik" sunmaya görev edinmiş dünyanın "1" numaralı dondurulmuş boğa sperması üretici firmasıdır.

CRV

CRV
Dünyanın en büyük ve en yaygın dondurulmuş boğa sperması üretiminde bir kooperatiften daha fazlasını üreticilere sağlayan en önemli kuruluşlarından biridir. Yılda yaklaşık 350 genç boğayı test etmektedir ve "genetik ıslahın" geleceğine yön vermektedir.

Genes Diffusion

Genes Diffusion
Endüstrideki yenilikleri yakından takip eden ve genetik gelişmeleri uygulayan yapısı ile yetiştiricilere 50 yıldan fazla zamandır hizmet vermektedir.

New Generation

New Generation
Brown Swiss ırkıyla; süt, yağ ve protein artışını sağlayarak yüksek kazancın kapısını dış görünüş özelliklerini de iyileştirerek aralayacaksınız.

Super Brown

Super Brown
Super Brown boğalarıyla yüksek süt verimi, yağ ve protein artışı, ayak,bacak ve meme yapısında önemli gelişmeler kaydedeceksiniz.

Bayern Genetik

Bayern Genetik
Sürüsüne hem et hem süt yönünden değer katmak isteyen Simmental (Fleckvieh) yetiştiricilerinin 1.tercihidir. 1953 yılından beri hizmet veren Almanya'nın gözde kuruluşlarındandır.

Jura Betail

Jura Betail
MONBELIARDE ırkının düvelerinin ve ineklerinin tohumlamasını, ırk seçimlerini ve hayvan satışlarını kooperatif çatısı altında güçlenen 1000’den fazla yetiştiricinin bir araya gelmesiyle 1948 yılında çalışmalarına başlamıştır.

Viking Genetics

Viking Genetics
Eşsiz İskandinav Genetiği, ulusal inek kayıt sistemleri, fertilite, mastitis dayanıklılığı, doğum kolaylığı, ayak&bacak kompozisyonu, dış görünüş nitelikleri gibi özellikleri ön plana çıkararak sürünüze genetik kazanç şansı verir.

Belgian Blue Group

Belgian Blue Group
Hedefi; üreticilerin hayvan ıslahı karlılığını artırmak olan BBG, Belçika mavisi pazarının %90'ına sahip olmakla birlikte dünya lideridir.

Urban

Urban
URBAN 1984'ten beri buzağılar için, otomatik besleme sistemleri ve mama istasyonları üretmektedir. CalfMom sistemleriyle beslenen buzağılar daha sağlıklı ve daha güçlü olarak hayata başlarken, ölüm oranları çok düşüktür. Buzağılara verilen bu erken destek ile gelecekte hedeflediğiniz yüksek süt verimi ve yaşam performansına ulaşabilirsiniz.

ColoQuick

ColoQuick
İlk yudumdan gelen hayat : ColoQuick Kolostrum (ağız sütü); pastörizasyon, kontrol ve muhafazası artık ColoQuick Sistemleri ve buzağı bakım&yönetim prensipleri ışığında artık çiftliğinizi koruma altına alıyoruz.

Nedap

Nedap
1929'dan bu güne 800'den fazla profesyonel çalışanıyla; sürünüz için NEDAP Kızgınlık Takip ve Yer Tespit Sistemleri ile fertilite ve sağlık sorunlarına reel çözümler sunuyoruz.

SIL-ALL

SIL-ALL
SIL-ALL kalitesi ile silaj inokulantı / katkısında yüksek performans daha yüksek kazancı hedefliyoruz.

MVE

MVE
MVE ; Sıvı azot tankları, uzun süreli depolama ekipmanları konusunda hizmet veren şirketler arasında önde gelenidir.

Demotec

Demotec
Sürünüzün ayak sağlığı, DEMOTEC ile her adımda güven altında... 1986'dan itibaren tüm çiftçilerin güvenle kullandığı geniş ürün seçenekleri ile sürünüzde kalıcı çözümler üretmektedir.