14. AgroExpo’da DEMSA GENETİK 20. Kuruluş Yılında Sizlerle …

14.ULUSLARARASI TARIM VE HAYVANCILIK FUARI

07-10 Şubat 2019 tarihlerinde gerçekleşen 14. AgroExpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda 20 YILDIR yanınızda olmanın haklı gururunu yaşadık.

CRV/Almanya Flechvieh Direktörü Tobias LERNER’ın ve CRV Global Satış Direktörü Tom van der MEULEN’in  yönetiminde, katılımcılarımıza CRV Better Cows | Better Life konsepti, sürü yönetimi ve genetik başlıkları aktarıldı.

Fuar boyunca; 7’den 77’ye bir çok katılımcının kolaylıkla test edebildiği, kolay kullanım avantajları ve kalitesi ile göz dolduran URBAN Otomatik Buzağı Besleme Sistemleri, Teknik Direktör Manuel SCHIERITZ tarafından tanıtıldı.

Siz değerli katılımcıların ilgi gösterdiği 2019’nin Genetik Şampiyonları GENEX– CRV – Genes Diffusion – Bayern Genetik –Jura Betail – New Generation – Super Brown – Belgian Blue – Viking Genetics Boğaları , Geleceğin Süt İneklerinin ALTIN FORMÜLÜ SPRAYFO , çiftliğinizin Otomatik Besleme Uzmanı URBAN, Kızgınlık Takipte Yüksek Hassasiyet ve Sağlık Uyarısı farkıyla NEDAP, Kolostrumun Koruyucusu ve Yöneticisi COLOQUICK, Silajın daha az kayıp daha çok kazançla yaratıcısı SIL-ALL, sürünüzün değilmez destekticisi CRYSTALYX  ve bir çok hizmetimizle sizlerle bir arada daha nice fuarlara …

Yazdır
Demsa Genetik